Metin2 TC

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Haberler

• Taehwas Bilekliği tamamen değiştirilmiştir, lütfen okuyunuz!

Taehwas Bilekliği Hakkında;

Düzenlemeler:
    • Sadelik açısından bağırmada artık [ J ], [ C ], [ S ] gibi bayrağınız gözükmeyecek.
    • Beceri sıfırlama ücreti arttırıldı.
    • Krallık İzi fiyatı 100M olarak güncellendi.
    • Değişim Tılsımı fiyatı 10M olarak güncellendi.
    • Kutsama Kağıdı fiyatı 1M olarak güncellendi.
    • Taş Sanatı Kitabı fiyatı 3M olarak güncellendi.
    • Bağırma seviye limiti 20 olarak ayarlandı.
    • Beceri açıklamaları düzenlendi.
    Düzeltmeler:
    • Binek in-bin yaparken "Hareketsiz olman gerekli." uyarısı kaldırıldı. Artık seri olarak, hareket ederek in-bin yapabilirsiniz.
    • Grupta grup liderinin grup üyesine tıklayıp "Çıkart" tuşuna basıp çalışmaması sorunu düzeltildi.
    • Zar atarken oyuncuların yaptığı dolandırmaların sonucunda örnek; "/dice 10 10 = her zaman 10 gelir": /dice veya /zar yazdığınızda sistem artık sizin için 1 - 100 arası rasgele zar sayısı seçecek.
    • Satıcı gibi NPC'lerde satılan süreli itemlerin "Kalan Süre: 0" gibi yazması sorunu
  • Merhabalar arkadaşlar, bu akşam saat; 19:00 sularında sunucularımız komple bakıma gireceklerdir.

Bakım süresi tahmini: 15-20 dakika sürecektir. Taehwas sistemi aktif edilecektir ve bunun yanında bir çok düzeltme ve geliştirme olacaktır.

Bakım detaylarını şu an paylaşamıyoruz. Bakım detayları bakım başladıktan hemen sonra yayınlanacak.

Saygılarımla.
  • Merhabalar sevgili TC ailesi,

Halk arasında "Grup Bugu" olarak bilinen, bizim ise "Taehwas Bilekliği" olarak hitab edeceğimiz yeni grup EXP sistemine hoşgeldiniz!

Grupta iken, normal grup EXP oranları --- EXP Dağılımı Eşit Olduğunda;

1 Üye+%0 EXP Bonus
    2 Üye+%12 EXP Bonus
    3 Üye+%18 EXP Bonus
    4 Üye+%26 EXP Bonus
    5 Üye+%40 EXP Bonus
    6 Üye+%53 EXP Bonus
    7 Üye+%70 EXP Bonus
    8 Üye+%100 EXP Bonus

Grup liderinde Taehwas Bilekliği takılı halde iken grup EXP oranları --- EXP Dağılımı Eşit Olduğunda;

1 Üye+%0 EXP Bonus
    2 Üye+%24 EXP Bonus
    3 Üye+%36 EXP Bonus
    4 Üye+%52 EXP Bonus
    5 Üye+%80 EXP Bonus
    6 Üye+%106 EXP Bonus
    7 Üye+%120 EXP Bonus
    8 Üye+%136 EXP Bonus

Taehwas Bileklikleri Fiyatları ve Süreleri;

Taehwas Bilekliği Açıklaması;

• Değerli oyuncularımız, oyun içerisinde ve destek sisteminde görev yapabilecek gönüllü arkadaşlar arıyoruz.
    Aşağıda paylaşmış olduğum başvuru formunu eksiksiz olarak doldurunuz ve firewave@metin2.tc adresine mail olarak yollayınız, elemelerden sonra tarafınıza dönüş yapılacaktır.
    Bakalım aranan taze kan kim olacak!

Başvuru Formu İçeriği:

• Ad Soyad
    • E-Posta Adresi
    • Doğum Tarihi
    • Yaşadığınız Şehir
    • Irtibat Telefon numarası
    • Oyunda kullandığınız tüm oyuncu hesaplarınızı yazınız(artık o hesabı kullanmıyor olsanız bile)
    • Forumdaki Kullanıcı Adınız
    • Öğrenim Durumunuz
    • Bilgisayar Bilginiz
    • Bildiğiniz Yabancı Diller ve Seviyeleri
    • Hobileriniz
    • İnternete nasıl/nereden bağlanıyorsunuz
    • Karakterinizin belirleyici özellikler nelerdir?
    • Niçin gönüllü olarak Metin2 TC takımında görev almak istiyorsunuz?
    • Bu görevden beklentileriniz nelerdir?
    • Takıma, oyuna ve oyunculara nasıl bir katkı sağlayacağınızı düşünüyorsunuz?
    • Sabırlı ve kurallara uyan bir birey misiniz?
    • Bir oyuncu hakaret etmeden sizi tahrik etmeye çalışırsa ne

• Merhabalar TC ailesi,

Tapatalk uygulamamız aktif, siz de kendi APP renklerinizi vs. customize edebilirsiniz, ayrıca Tapatalk premium üye olduğumuz için, Tapatalk da bizim forumlarımızı gezerken artık reklam da görmeyeceksiniz. Denemek için, iOS veya AppStore'dan Tapatalk yazın, indirin. Arama sayfasına geçip "Metin2 TC Forum" yazın ve üye giriş bilgilerinizi girip Tapatalk mobil uygulaması üzerinden forumumuzu rahatça kullanabilirsiniz.

Son Olaylar

• Sweety -

Konuyu cevapladı Arıyorum / Alıyorum +9 5/5 Ork Kapsonu Güç-Çeviklik Şahin-Kaplan Alınır.

• 08Hopa -

Konuyu cevapladı Lonca Arazisi.

Söyle diyeyim o zaman mesela NoGameNoLife loncası şuan benim yançarımın üzerine çok fazla girmiyorum girersem de pazar kurmaya giriyorum. Girmiyorum ama lonca arazimi vermek istemem ban yesem de istemem çünkü o lonca bi yerde sana, kurulan…
  • INFERNOX -

Helebigel Haksız ban adlı konudaki AyaZzZ adlı kullanıcının mesajını beğendi.

Beğeni (Mesaj)
    Kardeşim söyleyecekleri mi yanlış anlama ama empati kur kendini gm lerin yerine koy sen olsan günde yüzlerce böyle ticked geliyordur eminim Acar misin banı veya kardeşin değilde sensin o suçu işleyen kardeşini araya katiyorsun nerden
  • INFERNOX -

Konuyu cevapladı Arıyorum / Alıyorum +9 ELEKTRO MANYETİK PALA ALINIR.

• Nismura -

Konuyu cevapladı Lonca Arazisi.

Alıntı ,08Hopa: “Başkalarının arazisine göz dikmek bana göre saçmalık silinsin gibi şeyler doğru değil. Öyle diyeceğinize yeni lonca arazisi yerleri açılsın deyin, başkalarının zamanında alıdğı şeylerde adamlara kalsın ^^ ” Ban yemiş çarın adama ne…

Okunmamış Konular

Başlık Cevaplar Son Cevap

+9 5/5 Ork Kapsonu Güç-Çeviklik Şahin-Kaplan Alınır

1

Sweety

Lonca Arazisi

7

08Hopa

+9 ELEKTRO MANYETİK PALA ALINIR

2

INFERNOX

+9 KUTSAL ALINIR 5-5 VEYA 5. EFSUN 10 YARI