Metin2 TC Forum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Recent Activities

• Siyam -

Replied to the thread BOSSLARA EKLENMESİ GEREKEN NESNELER.

Yöneticiler, bosslara pet-maske eklenmesi hakkında düşünceniz nedir ? Forumu aktif kullanan 5-6 kişi var onlarda evet demiş.
  • Zamanın başlangıcında üç tanrı kardeş, yaşamın bileşenlerini düzenli tuttu: Yaratılış Tanrıçası Bahar-Taraji ve Koruma Tanrısı Baljit-Elvedin ve Çözülme Tanrısı Beran-Setaou kardeşleri. Halk ilk ikisine dua etti, ama maalesef…
  • Zamanın başlangıcında üç tanrı kardeş, yaşamın bileşenlerini düzenli tuttu: Yaratılış Tanrıçası Bahar-Taraji ve Koruma Tanrısı Baljit-Elvedin ve Çözülme Tanrısı Beran-Setaou kardeşleri. Halk ilk ikisine dua etti, ama maalesef…
  • Siyam -

Posted the thread BOSSLARA EKLENMESİ GEREKEN NESNELER.

Thread
    Oyun içerisindeki bosslara aynı şekilde süreli pet,maske ve özüt eklenmeli.
  • dalican4877 -

Posted the thread Yapılan yapılacak olan.

Thread
    Güncelleştirmelerin en az 2 hafta önce yapılması gerekiyordu ama geç kalındı. Büyük bir kitle oyunu bıraktı yeniden dönen olur mu olur ama mevcutta yapılanlar döndürmeye yetmez. Ben bu oyunu bırakalı 2-3 hafta oluyor ben neler…
  • lZh0MSh0Tl -

Replied to the thread Oyun içi Genel Öneriler.

Arkadaş özellikle değersizleşen itemlerin nasıl tekrar piyasasının oluşturulması gerektiğini açık bir dille aktarmış umarım bu sese ortak olursunuz. Versiyon güncellemesi ile şahlandırmalısınız oyunu tekrardannnn.
  • lZh0MSh0Tl -

Liked PeaS’s post in the thread Oyun içi Genel Öneriler.

Like (Post)
    Merhabalar , Herkese iyi forumlar. Birkaç konuya değinmek istiyorum. 1-) Lucifer , Azrail , Ejder , Barones ve Cadının değersiz hale gelmesi. Özellikle barones ve cadı savaş dönmesi gereken yerlerden fakat oyuncuyu çekecek hiçbir şey elde edilmiyor.
  • dalican4877 -

Liked PeaS’s post in the thread Oyun içi Genel Öneriler.

Like (Post)
    Merhabalar , Herkese iyi forumlar. Birkaç konuya değinmek istiyorum. 1-) Lucifer , Azrail , Ejder , Barones ve Cadının değersiz hale gelmesi. Özellikle barones ve cadı savaş dönmesi gereken yerlerden fakat oyuncuyu çekecek hiçbir şey elde edilmiyor.