Metin2 TC Forum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Merhaba sevgili TC ailesi,

Herkesin ne kadar sabırsızlandığının farkındayım ve emin olun önümdeki yapılacaklar listesini tamamlayıp sizlere yeni TC yi sunmak için sabahlara kadar çalışmaktayım. Beta sürecinin biraz uzadığının farkındayız ancak uzaması maalesef yaşadığım bölgenin ve benim dünyayı saran bu virüsten etkilenmemizdir. Şimdi daha iyiyim ve yaklaşık 6 gündür TC için sabahlamaya devam ediyorum.

Dediğim gibi önümüzde yapılacaklar listesi var ve o listenin son maddesine kadar tamamlanmadan yeni TC yi açma düşüncemiz yok çünkü gayemiz sizlere yenilikçi ve aynı zamanda sorunsuz bir oyun sunmak. Hiç şüpheniz olmasın o yapılacaklar listesini tamamlamak için gece gündüz iş başındayız ve tüm gelişmeleri de özellikle discord adresimizde sizlere sunmaktayım.
    Şu anda TC için eşi benzeri görülmemiş sistem fikirlerimiz de bulunuyor, şu an için yeni sistemlerimizi sizinle paylaşamıyorum ancak sistemi tasarlarken her aşamasında keyif alabileceğiniz püf noktalara ve TC…
  • Metin2 TC Beta Sunucusu Açıldı!

Hemen kayıt ol ve indir: https://www.metin2.tc

Full sürüm duyurusu beta sürecinde verilecektir.
    Beta süreci 1-3 hafta olarak planlanmış olup stabil ve sorunsuz geçmesi Full sürüm açılışını daha da erkene çekecektir. Beta süresi boyunca bizimle olan herkes sürpriz çekiliş ve etkinliklerimizi kaçırmayacaktır :)
    Şimdiden iyi oyunlar full sürüm öncesi pasımızı atalım.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

AÇILIŞ TARİHİ

4

mustafa066671

Pinned Izgara Balıklar ve Özellikleri

2

Vanquisher

Metin2 Para Kasma Kılavuzu

1

Vanquisher

Karabüyü Sura Rehberi