DUYANLARA DUYMAYANLARA, SELAM OLSUN

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• DUYANLARA DUYMAYANLARA, SELAM OLSUN

Merhaba değerli forum üyeleri. Server'da tek başıma kafa dağıtıyorum. Herkes beni deli sanıyor. Deli değilim olm, bakıyoruz işimizie. Ekmeğimizin peşindeyiz.
      Demircinin önünde Esnaf Kooperatifi + Basma pazarını açıyorum düzennli olarak. + Basma item siparişi alınır bilginize.
      Bir de, Yav benim lanet kitaplarını seriden kim çektiyse Allah razı olsun, ii para getirdii. Yeniliyorum hemen.

Herkese iyi oyunlar.
      ss, 26.04.2020 13.50 tarihinde çekilmiştir.
    • Balık tuttum az 4 sıra balık birikti. sonra bayrak düşüreyim diye yabani keserken bu 3 arkadaş geldi. Kendileri için ayrıca bir destek talebi atacam küfür kıyameteleer abooooo.

Ama keyifli bir yanı oldu, şimdi bu kalp atan arkadaş serbest alınca yattı. Yatarken de at kitabı düştü .D .D

sonrası kanka demeler falan. Ama yok o at kitabı bende hatıra artık. Akşam yaz forumdan pm at veereyim kitabını kardeşim. ama o çarlar gg a neyse .D
    • Aleo wrote:

Benim de nehirden su içmeme laf ediyolar aldırma kardeşim

[/url][/img]
      :D AHAHAHAHAHAHAHAHa reis efsane olmuş.,

beyondLimits gardashımla tapınakta kasıyoruz. Kendisine saygılarımı sevgilerimi iletiyorum. Oda onun benim mekan kira.

not: şu envanterdeki ikinci at kitabı JollyJoker adlı suranın kitabı dsmnsfsdbfds emaneti bende gelip alır inş.