Metin2TC`yi hiç böyle tanımadınız :)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Metin2TC`yi hiç böyle tanımadınız :)

Arkadaşlar öncelikle serverin zorluğunu, item, yang ve exp droplarının zor koşullarda olduğunu kabul etmenizle beraber sizlere bu konumda karakter gelişim klavuzu sunmak isterim. Herkese iyi forumlar.

Yeni başlayan ve Metin2TC hakkında bir bilgisi olmayan büyük bir kitle var. Haliyle görülen zorluk ve bilgisizlik bu arkadaşlarımızı oyundan soğutabiliyor hadi biraz yardımcı olalım....

İLK ADIM; ŞAMANSIZ OYUNA BAŞLAYAN BİZDEN DEĞİLDİR. KAHROLUR, FELÇ OLUR, SAKAT KALIR.
      1- 1. Köy ve 2.Köy Maplar`nda metin keserek karakteriniz için gerekli olan; Kötü ruh kovma kağıdı, Münzevi tavsiyesi ve Beceri kitaplarını elde edebilirsiniz.
      2- 1. Köy ve 2.Köy Maplar`nda metin keserek ileri seviyelerde kasmanıza yardımcı olacak olan itemleri, "Bakır yükseltme sandığından" + basma itemlerini elde edebilirsiniz.

3- Oyuna ilk giren bir karakter için Ejderha Markaları olmazsa olmazdır. Bu sebeple oyun başında elinize geçen bir miktar + basma itemini yere satarak yang elde edebilirsiniz.
      4- Fakat 1. ve 2. köy farmı bir yerden sonra umutsuz vaka gibi gelecektir. Bu nedenle karakterinizi 25-40 levele ulaştırıp artık Seungroyung Vadisi ve Yongbi Çöl`ünde metin keserek gelişebilirsiniz.
      5- Gölge metini, Ruh metini, Dayanıklılık metini keserek 30 level silahınıza + basmak için kutsama kağıdı kasabilirsiniz.
      6- İlk levellerde İmha mapına giderek Dolunay kılıcı, Kırmızı demir pala, Antik çan düşürüp satarak, hatta düşürdüklerinize +40 ortalama getirip üstüne kar koyup satabilirsiniz.
      7- Server`da Şimşek,Ateş efsunları işlediği için düşük level iç itemleri para etmektedir. Ve işinizi yarayacaktır depolamayı unutmayın :)
      8- 8. Adıma geldiyseniz artık oyun hakkında bir miktar bilgi edinmişsiniz demektir. Şimdi çarımıza gerekli efsunları getirip Doyyumwhan`a giderek hunharsız bir şekilde Katil metini kesiyoruz <3
      9- Ha bunun yanı sıra biyolog itemleri düşürüp satabilirsiniz, iyi para var :)
      10- Artık kadim efsun nesnesi ile tanışıyoruz kadim efsun size olağanüstü kolaylık sağlayacak. Düşürdüğümüz ilk kadimleri kendimize kullanıyoruz.
      11- Buradan sonrası tamamen size ve şansınıza kalmış.

FARMA DEVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM
    • Abi teşekkürler sayende artık çoluğun çocuğun karnını doyurabiliyorum geceleri aç yatmıyorum Allah senden razı olsun. Pyungmoo'da çadırda yaşıyorum benim kızı görürsen sor yolu gösterir kızın adı Ariyoung.