Aga Ep için Geldim Ama bikaç bişi yazdık yani

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Aga Ep için Geldim Ama bikaç bişi yazdık yani

Arkadaşlar Öncelikle Tc Kadimdir Kadim ise TC bunu unutmayın...

Öncelikle oyuna windows penceresinde giriniz ve bir çarla hiçbirşey yapamazsınız muhakkak 2 veya 3 çarla farmlamaya çalışın
      1.Kural yerden düşen hiçbirşeyi almamazlık yapma oyundaki herşey para heleki +basma itemleri
      2.Kural eğer savaçı başlamayacaksanız kesinlikle 1 tane savaşçı hesap açın

Oyuna başladınız kuşanmışke itemleri direk metin kovalayın arkadaşlar hep böyle 15 20 levele kadar 1 köyde böyle takılın[Zırhçıda beşgen +9 var kaçırma]
      Geldin bakraya 20 levelsin Yine metinlere saldırmışke saldır babam saldır bakır yükseltmeler önemli onlar baya işe yarıyo para kasma içinde yararlı + basmalarda var
      abi bakrada 30 levele kadar durabilirsiniz o zamana kadar topladığınız parayla efsun atın itemlerinize tırpanla dolaşın
      bundan sonra eğer metin kesemiyorsanız vadide Sürgün girişine gidip kdp düşürmeye çalışın hem kitab çıkıyor baya + para güzel para kasmalık yer
      40-45 levele kadar burada takılın buradan sonra elinize kdp alın ve vadide metin kesmeye başlayın
      Burda bi not:Arkadaşlar burdan sonra elinize +9 dolu veya kdp almanız gerekiyor itemlerinizi biraz sağlam yapmanız lazım
      eğer + basma şansınız yoksa sakına sakın +9 a dolu ve kdp denemeyin zararlı çıkarsınız [Benim Kdp için 80 Kutsama kağıdı harcamıştım Kutsamanın 1.5m olduğu zaman]
      Direk kastığınız parayla +9 kdp alın ve başlayın çöl veya vadide metin kesmeye
      Benim önerim çölde kendinize bir yer seçin ve orda ch ata ata tek başınıza kesin yoksa ks atan bol olur metinden de baş atar haberiniz ola
      Arkadaşlar böyle böyle 50 55 level yapın çarınızı sonra sohana
      55 olunca giyin kardeşim cennetleri +sı önemli değil
      atın efsunlarınızı çekin 61 e kadar burda kasın metinlerde ondan sonra doyuma geçin
      doyuma kadar skilleri p lemeniz lazım zaten şimdi doyumda ölmemek için birkaç şey yapmanız gerekecek
      diyeceğim sohan içinde geçerli arkadaşlar şebnem ile sularınızı yapın acayip etki ediyorlar
      ve +9 61 level kalkanı yapıyorsunuz +9 mavi taş olur altın taş olur onları yapıyosunuz veyahut çekiyorsunuz
      bu işi çözmüş sayılırsınız bu noktadan sonra allah ne verdiyse
      Bide Öneri olarak metin kesmekten sıkıldıysanız Balıkta tutabilirsiniz Ordada para var :d
      Yazdığım gibi tek çarla oynamayın bu yazdıklarıma kendiniz de birşeyler katmalısınız okurken bunu yaptıktan sonra bunuda yaparım ben gibi vs

Arkadaşlar Piyasaya hakim olmanız gerekir akıllı olmanız gerekir
      Salak değilsiniz 5m lik şeyi 15m almayın

Biraz karışık yazmış olabilirim farklı olayım dedim :d
      Yardımcı olduysam ne mutlu
      Kendinize İyi Bakın İyi Oyunlar Dilerim
      Öylesine bi yazı yazdım kendi tecrübelerimden Herkeze Başarılar Dilerim :)
      Ćhrøñøs