galiba yetkililer cevap vermiycek nesne market ıtemlerın oyun ıcı elde edılmemesı hakkında

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• galiba yetkililer cevap vermiycek nesne market ıtemlerın oyun ıcı elde edılmemesı hakkında

kadim efsunu küresi nereden çıktıgını bilgilendiricek varmı boss derken ne bossu daha mıllet azraili zor kesıyor ejdermı kesıcez küre için yoksa nesne marketdenmı çekcez
    • Öncelikle nesne marketteki çoğu eşya oyundan elde edilebilir. Elde edilemeyenler de zaten oyun içinde satışa açıktır yani ticareti yapılabilir.

Kadim efsun küresi belirli bosslardan elde edilebilir. Bunu öğrenmek için bossa sağ tıklayıp üstte yer alan soru işaretine tıklayarak içeriğine bakabilirsiniz
      Projelerimiz

• daiya12 wrote:

bossların üzeri derken lusiferden düşmüyor genarel komutan bunlarıda sayarsakda düşmuyor geriye zaten cadı ejder kalıyor mıllet 90 metnı kesemıyorken nasıl cadı ejder ypaıcak acaba
      Kadim Efsun Küresi Lusifer'den direkt çıkmıyor. Lusifer Sandığı'ndan çıkıyor. Ben 5-6 kez Lusifer kestim ve 2 tane çıktı. Diğer bossları bilmiyorum.