Doyyumhwan dengesizliği

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Doyyumhwan dengesizliği

Metinler arası maalesef bir denge yok. Level yükseldikçe metinlerden elde edilenin değeri artmalı. Doyyum da maalesef altın yükseltme sandığı atıyor ve dropları yüksek. Doyumdan Altın yükseltmelerin kaldırılıp , Kızıl metinlerinin droplarıda arttırılmalı. Doyumda bir metinden 5-6 parça item atarken Kızılda 2 parça silah attığı oluyor. Hesabını 86 levele atan bu emeği ne için verdi. 55 levelde farm yapan 86 levelden daha fazla para kazanabiliyor ve bu adaletsizliktir. Kızıl > Doyum > Sohan > Çöl gibi bir denge olmalı. Doyumdan altın yükseltme kaldırılsın ve Kızıl farmının droplarının arttırılmasını öneriyorum. :thumbsup:
    • [QA-CPT]CorpeX wrote:

Kızıl farmında kadim efsun nesnesi faktörü yer almaktadır. Doyumda kadim efsun oranı çok düşüktür.
      Ancak yine öneriniz için teşekkür ederiz listemize değerlendirilmek üzere alındı.
      Bu konuda gerçekten iyileştirme bekliyoruz. Doyum farmı gerçekten kızılı x2 x3 ' e katladığı zamanlar oluyor. Kızılda metin spawn süresi ve oyuncu çokluğundan dolayı bazı saatlerde bir turda 5'ten fazla metin kesilmiyor. Örneğin ; Düşük level farmını öldürmemek için sadece doyum , çöl ,sohan maplarında olan değerli beceri sandığı mevcut lakin kızılda böyle bir nesne mevcut değil. Altın yükseltmeninde sadece kızılda olması gerektiğini düşünüyorum.

İyi oyunlar.