Yenilenmiş Arayüz

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Yenilenmiş Arayüz

Beta sürecinde sunulmuş olan kahverenginin canlı tonlarını içeren ikon, pencere ve yükleme ekranı gibi yapıların görüntüsünü değiştiren yenilemeyi çok beğenmiştim, eminim ki benim gibi düşünen çok sayıda oyuncu vardır, bu bağlamda demem o ki tıpkı zemin görünümü değiştirir gibi bir buton eklenmesi yoluyla oyunun arayüzünü betadaki gibi yenilenmiş halde kullanma opsiyonu oyuncuya sunulmalı.

The post was edited 2 times, last by Manas ().

• cancan698 wrote:

Aynen ha bak güzel hatırlattın. Kesin gelir sen söylediğin için. Bir de böyle kalifiyeli şekilli güzel yazmışsın ilgilenirler.
      Bu olağan bir öneriydi ve edebi bir metin yazmadım, yalnızca meseleyi doğru bir dil anlatım kullanarak aktardım, ama seni yadırgamıyorum zihinsel gelişiminin doruk noktası biraz enginde kaldığı için resmi bir mecra yada herhangi bir forum platformunda nasıl bir anlatım yapman gerektiğini öğrenememiş olabilirsin.

bağlantı sorunundan ötürü ileti tekrarlamış*
    • cancan698 wrote:

Aynen ha bak güzel hatırlattın. Kesin gelir sen söylediğin için. Bir de böyle kalifiyeli şekilli güzel yazmışsın ilgilenirler.
      Bu olağan bir öneriydi ve edebi bir metin yazmadım, yalnızca meseleyi doğru bir dil anlatım kullanarak aktardım, ama seni yadırgamıyorum zihinsel gelişiminin doruk noktası biraz enginde kaldığı için resmi bir mecra yada herhangi bir forum platformunda nasıl bir anlatım yapman gerektiğini öğrenememiş olabilirsin.
    • Manas wrote:

cancan698 wrote:

Attığım tek bir cevapla zihinsel gelişimimin enginde kaldığını tespit edebilen bir insan! Ne büyük yetenek(!) ki bir oyun forumunu resmi devlet dairesi olarak görüyor. Bu kadar gergin olacak bir şey yok.