Ticaret Camı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ticaret Camı

Bu server tr serverinin absürt özelliklerinden kaçmak isteyenler için güzel bir server ancak tr serverinin nadir de olsa yaptığı güzel şeyler de vardı.Ticaret camı buna örnek.Sunucu çok yoğun bu güzel bir şey.Buna binaen çok da fazla pazar sayısı mevcut ancak bu durum kullanıcılar açısından piyasaya hakim olmayı zorlaştırıyor.Ticaret camının servere kesinlikle eklenmesi gerektiği kanaatindeyim.Bu özelliğin oyunu diğer sunuculardan ayıran keskin zorluğunu etkileyeceğini zannetmiyorum.Kullanıcılar ve item piyasası için kolaylık olacaktır.
    • Vallahi katılıyorum. Hani fiyatları göstermese de hangi pazarlarda olduğunu gösterse cidden çok güzel olur. Bir eşyayı pazara koyuyorum piyasa altı fiyat olmasına rağmen 2-3 günü buluyor satılması insanlar bulamıyor itemleri pazarlarda.
    • Ticaret camı piyasayı öldürür. Bir item atıyorum değeri 10m ise gider başkası 9,8 den koyar. Bir başkası 9,5 dan koyar öyle gider. Pazarlar arası mesafe ve şehirlere pazar üst sınırı getirilmesi pazarı rahatlatabilir. Hem pazarlar iç içe girmemiş olur hemde ch2-ch3- veya 2. köyler de daha fazla pazar kurulmaya başlar. Mesafe ve pazar limiti getirilirse yeterli çözüm olacaktır
    • Dediğinize katılmıyorum şuan piyasada bilinen bir youtuberin serverinde de var bu özellik gayet güzel piyasanın da düştüğü falan yok o dediğiniz ilk zamanlarda olur daha sonra piyasa kendini dengeliyor zaten.