Başlangıç rehberi nedir, nasıl yapılır?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Başlangıç rehberi nedir, nasıl yapılır?

Merhabalar, size TC nedir, nasıl oynanır, güçlenme taktiklerinden bahsedicem. Hikaye uydururdum ama gerek yok, çünkü oyunu 'ya savaşçı böyleymiş, aa suranın eli bundan böyle olmuş' diye oynamıyoruz. Oyunu zevk alarak, maziyi anılarımızda canlandırmak için oynuyoruz(oohh duyar da kastık). Maga bee meski metin2 özlüyorum diyorsan, doğru yer burası kardeşim seni şöyle oturma odasına alalım.
      Şimdi her şeyden önce gidip direkt barzo gibi şaman-ninja açmıyoruz. Çünkü ikisi de farm yapmak için hiç uygun değil. Büyülü silah veyahut bedensel açmanız sizin farm yapmanızda ve çok büyük kolaylık ve hız sağlayacaktır. Belli bir miktar farm yaptıktan sonra şaman okçu açarsın.İkinci olarak ise 1 ya da 2 tane daha bedensel çar açıyoruz ve bu 2 çarla 5. seviyede tecrübe kazanımını kapatıp, 1. köyde sürekli metin kesiyoruz. tabi ayarları böyle yapmak gerek

Bu sayede aynı anda 3-4 karakterle serice metin kesebilirsiniz(arkadan maziyi hatırlamak adına ceza ve sago rapleri açabilirsiniz tavsiyem). Şimdi asıl açtığınız karakterle de metin keserek farm yapıyoruz iyice. Bu sırada biraz pazarlara göz gezdirip piyasayı öğreniyoruz. Sonra pazarı düşük fiyattan değil, ortalama fiyata koyuyoruz.

30 level olmadan önce tabiki dolunay veya KDP düşürmemiz gerek, 12-13 levellerde mekanımız imha bölgesine gidip aç alfa mavi kurtlarla takılıp dolu düşürmece yapıyoruz.

Şimdi eğer savaşçı oynamayacaksan tüm savaşçı bklarını satıyoruz(çok iyi para var burda) ve metin farmlamaya devamke deyip 2 çarla 1. köy metinleri, diğeriyle de 2. köy metinleri kesiyoruz. 1-2 günde muhtemelen 100 m e yakın para kasabileceğinizi düşünüyorum( tabi hava bklarını satarsanız 8o )
      Şimdi yapmamız gereken bir diğer önemli işlem +9 34 level zırhı basmak(bununla 61 levele kadar yolumuz var) bunun için öncelikle 10 tane 34 level zırhı bulup hepsini +6ya kadar marketten alacağımız cansız kutsama kağıdıyla basıyoruz.

Burdan sonra bir lonca demircisi bulup hepsini +9a denemek(basarken en önemli püf nokta demirci alnını silerken basmak), 2 tane geçerse çok şanslıyız demektir :thumbsup:

Şimdi tabiki milyonlarca akıl tek soru, DOLUNAYI NE YAPICAZ? Burda 2 seçenek var, 1.si kendimiz basıcaz, 2.si pazardan alıcaz. Ben 2. yolu öneriyorum çünkü basmak içi çok fazla kutsama gerek ve şanssızsanız +9 dolu fiyatından daha çok para harcamış olursunuz( ama ben her zaman +basan tarafım :thumbsup: )

30 levelden sonra balık tutabiliriz, balık tutmak gerçekten kolay ve aşırı karlı bir iş. Yine 2 çarla metin farmlarken asıl çarınızla balık tutabilirsiniz.

Eee farmladık, biraz paramız da var.

Peki ya sonra?

Sonrası haftayaki bölüme.
      Haftaya best farm ve kasılma tactics gelecek :thumbsup: (haftaya değil tabiki, yarışmayı kazanırsam :evil: )