Parşömen

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• dalican4877 wrote:

Oyunda neden Evrim Mutasyon etkinliği yapılmıyor ? En yakın zamanda bunlarla ilgili etkinlik yapılmalı yoksa bu oyun p2w girecek
      Beklenen konu açıldı sonunda. Fiyatları da uçtu gitti zaten. Parayı veren düdüğü çalar oyunu çoktan oldu zaten. Tamam oyun içinden kazanabiliyoruz(!) bu nesneleri, nesne marketten alan arkadaşların pazarlarına koyması vasıtasıyla fakat diğer pet, maske gibi karakterin vuruşlarına etki eden nesneler de aynı şekilde. Bakıyorsun doyuma binek pet maske üçlüsünü çeken arkadaş metin üstünde metin kırıyor. Parası olmayan f2p oynamaya çalişan arkadaşım ise 1 dakikada 2 dakikada ancak kesebiliyor metini. Eski tc havası zaten yok ona değinmiyorum. Eventi bile yapılsa peti maskesi olmayan yine az vuracak her türlü. Yani nesnedeki şeylerin oyun içi elde edilebiliyor(!) denmesi böyleyse yok böyle bir şey.
    • Düzenli Ay ışığı ve Parşömen etkinliği yapılmalı. Catakomb içeriği değiştirilip kostüm sandığı , pet , maske , küre gibi itemler eklenmeli. Ben oyuna para yatırarak oynamak istemiyorum. Binek , pet ve maske almak istesem rahat 2,5 t para gidiyor. Verdiğim parayı çıkartıp üstüne kayda değer verim alabilmem için günlük 8 saat farm yapmam gerekiyor. Eski TC tadını hiç alamıyorum ve P2W oyun istemiyorum
    • dalican4877 wrote:

Oyunda neden Evrim Mutasyon etkinliği yapılmıyor ? En yakın zamanda bunlarla ilgili etkinlik yapılmalı yoksa bu oyun p2w girecek
      Dediğin gibi event yok bir şey de yok. Bayramda altıgen-exp yaptı onları da çat pat habersiz oyun içindeki oyuncuların haberi oldu sadece ama bunlar yetmez.