Yapılan yapılacak olan

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Yapılan yapılacak olan

Güncelleştirmelerin en az 2 hafta önce yapılması gerekiyordu ama geç kalındı. Büyük bir kitle oyunu bıraktı yeniden dönen olur mu olur ama mevcutta yapılanlar döndürmeye yetmez. Ben bu oyunu bırakalı 2-3 hafta oluyor ben neler yapılırsa bu oyuna geri dönerim onunla ilgili bir kaç fikir vereceğim.
      1- Grup bugu getirilmeli.
      2- Metinler eski 2015 TC sistemine döndürülüp kadim ile tam oran gelme düşürülmeli.
      3- Oyun içerisinde kutsama , efsun nesnesi gibi değersiz itemlerin kadim , küre gibi itemleri dönüştürülmesi.
      4- Oyuna başlangıç sandığı eklenmesi.
      5- Catakomb'dan değerli itemler düşmesi gerekiyor.
      6- Oyundaki boss sayısı yetersiz günde 2 veya 3 kere çöle düzenli bir boss eklenmeli ve çok değerli olmalı.
      7- 1-99 oyunda yapılacaklar sınırlı kalıyor. Levelli pet eklenmeli.
      8- +86 level farmı için yeni bir map eklenmesi gerekiyor.
      9- Düzenli ep ödüllü ws turnuvaları yapılmalı.
      10- Bu oyunu uzun süre 1-99 olarak tutamazsınız. 105-120 şeklinde gitmesi gerekiyor.

Zamanında oyunla ilgili bizim görüşlerimizi dinlemediniz. 2015 TC'sini açın değişiklik yapmayın yapacaksanızda Kadim ile ilgili tam oran yakalamayı düşürün dedik. Dinlemediniz sonuç ortada.
      Şuan oyunu bırakmış olan binlerce oyuncu sizin yapacağınız büyük bir güncelleme ve reklam basmanız ile birlikte oyuna geri dönecektir.
      Ben oyunu bıraktım ama sizlerin yapacaklarını bekliyorum. Mevcut güncelleştirmeleriniz yetmez