Bot ve Oyun dışı Ticaretin engellenmesi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bot ve Oyun dışı Ticaretin engellenmesi

Öncelikle herkese Selamlar.Oyunların ömürlerini çok kısaltan bir durumdan bahsetmek istiyorum.Oyun dışında TL karşılığı İtem Karakter Yang Eşya satışı bütün serverlarda mevcut bu oyunların genel piyasası ve adil dağılıma engel olmaktadır.Bu satışları tespit edecek bir Algoritma kurulabilir.Şüpheli çok sayıda Yang Eşya satışlarında Sistem oto ban atabilir.Bu satışı yapanların karakteri silmemesi için Karakter sıfırlama şifresi 2-3 gün sonra gelebilir.Ayrıca oyunda Bot ve hile kullanacak bunu çeşitli sitelerden ticaretini yapacak kişiler olacaktır bunlara karşı etkili radikal tedbirler almanızı istiyorum.Çok teşekkürler.Yorumlarınızı fikirlerinizi bekliyorum. :thumbsup: :thumbsup:
    • SoulPunisher wrote:

Öncelikle herkese Selamlar.Oyunların ömürlerini çok kısaltan bir durumdan bahsetmek istiyorum.Oyun dışında TL karşılığı İtem Karakter Yang Eşya satışı bütün serverlarda mevcut bu oyunların genel piyasası ve adil dağılıma engel olmaktadır.Bu satışları tespit edecek bir Algoritma kurulabilir.Şüpheli çok sayıda Yang Eşya satışlarında Sistem oto ban atabilir.Bu satışı yapanların karakteri silmemesi için Karakter sıfırlama şifresi 2-3 gün sonra gelebilir.Ayrıca oyunda Bot ve hile kullanacak bunu çeşitli sitelerden ticaretini yapacak kişiler olacaktır bunlara karşı etkili radikal tedbirler almanızı istiyorum.Çok teşekkürler.Yorumlarınızı fikirlerinizi bekliyorum. :thumbsup: :thumbsup:
      Çok yakında bu konu ile ilgili bir açıklama gelicek zaten beklemede kalın :)
    • Şöyle diyim övmek ve yagcılık olsun diye söylemiyorum ama diger serverlara nazaran tcdeki yönetim ve avcı ekibi bu konuda gerçekten ornek olcak hareketler yapmışlardır hile konusunda sıkıntı ve bot konusunda hiçbir zaman izin verilmiyen bir sunucu trdeki yönetimin bile bu arkadaşlardan bu hile konusunda destek almaları lazım bana göre iyi forumlar.
    • MramoR wrote:

Şöyle diyim övmek ve yagcılık olsun diye söylemiyorum ama diger serverlara nazaran tcdeki yönetim ve avcı ekibi bu konuda gerçekten ornek olcak hareketler yapmışlardır hile konusunda sıkıntı ve bot konusunda hiçbir zaman izin verilmiyen bir sunucu trdeki yönetimin bile bu arkadaşlardan bu hile konusunda destek almaları lazım bana göre iyi forumlar.
      Tesekkur ederiz, elimizden gelenin en iyisini yapmaya calisiyoruz. <3