Karakter Dengesi Sura ve Şamanın arka planda kalması.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Karakter Dengesi Sura ve Şamanın arka planda kalması.

Merhaba arkadaşlar.TC'nin bütün sezonlarında aktif bulunmuş biri olarak genel olarak Sura ve Şaman gibi büyü kullanan karakterlerinin geri kaldığını söylemek istiyorum.Mesela Büyü savunması veren Yeşil şebnemin oranının yüksekliği ve Büyü savunması veren Möng suyunun varlığı karakterin vasatın altında kalmasına neden olmakta serverın %90'ı Zihinsel Bedensel olmasının sebebidir.Karakterler arasında bu dengelerin iyi sağlanması gerektiğini düşünüyorum Sura ve Şamanlar her zaman geri planda kalmışlardır.Oyunun Zihinsel Savaşçı karakterlerinin egemenliğinden kurtarmak gerektiğini düşünüyorum diğer karakterlerin varlığı oyuna renk getirecektir.Zaten zor kasılan bu karakterlerin damagelerinde ve Büyü savunması veren eşyalarda iyileştirme yapılmasını şiddetle tavsiye ediyorum.Aksi halde 10 oyuncudan 9'unun zihinsel/bedensel olduğu kısır ve sıkıcı bir oyun kaçınılmaz hale gelir.Teşekkürler. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    • SoulPunisher wrote:

Merhaba arkadaşlar.TC'nin bütün sezonlarında aktif bulunmuş biri olarak genel olarak Sura ve Şaman gibi büyü kullanan karakterlerinin geri kaldığını söylemek istiyorum.Mesela Büyü savunması veren Yeşil şebnemin oranının yüksekliği ve Büyü savunması veren Möng suyunun varlığı karakterin vasatın altında kalmasına neden olmakta serverın %90'ı Zihinsel Bedensel olmasının sebebidir.Karakterler arasında bu dengelerin iyi sağlanması gerektiğini düşünüyorum Sura ve Şamanlar her zaman geri planda kalmışlardır.Oyunun Zihinsel Savaşçı karakterlerinin egemenliğinden kurtarmak gerektiğini düşünüyorum diğer karakterlerin varlığı oyuna renk getirecektir.Zaten zor kasılan bu karakterlerin damagelerinde ve Büyü savunması veren eşyalarda iyileştirme yapılmasını şiddetle tavsiye ediyorum.Aksi halde 10 oyuncudan 9'unun zihinsel/bedensel olduğu kısır ve sıkıcı bir oyun kaçınılmaz hale gelir.Teşekkürler. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Büyü bozma taşı için görüşünüz nedir?

Buraya yazabilirsiniz: Büyü Bozma Taşı Hakkında Fikirleriniz
      Projelerimiz

• Büyü bozma taşı GF TR'de bekleneni fazla verememişti ama tabii ki Pozitif anlamda faydası dokunacaktır.Asıl sorun Büyü savunması veren eşyaların Kolay elde edilmesi ve Oranlarının yüksek olması.Ama sadece sorun bu değil Örneğin TC'de Ninja Bıçakçı/Okçu karakterindede her zaman tam verim alınamadı ondan Bıçakçı ve Okçu sayısıda yok denecek kadar az.
    • SoulPunisher wrote:

Bence çok önemli bir konu. Şaman olarak da bizzat yaşadığım ana sorunlardan biri. Çok zayıf kalması. Düz saldırıda da beceride de çok zayıf olması keza sura da öyle ve bedensel savaşçı da öyle. Baltoptan kaynaklı olarak zihinsel karakter oyunun çok büyük kısmını oluşturuyordu ve cidden sıkıcı bir hal almıştı. Baltopdaki delici özelliği kritik olabilir veya tamamen kaldırabilir. Büyü şebneminin de oranı düşürebilir. Gerçekten artık bedensel bir savaşçının zihinsel bir savaşçıyı yenebildiği bir oyun istiyorum. Daha önce bu konu defalarca dile getirilmesine rağmen asla ciddiye almadınız umarım şimdi alırsınız.
    • Büyü bozma taşına gerek yok oyun son halinde olduğu gibi iyidi (göktürk) karakterler arası bir dengesizlik yok.Şaman biraz zayıf kalacak oda oyunun kuralı kardeşim.Karabüyüyü skil atmaktan ibaret sananlar karabüyü oynamamalıdır
    • Eğer olursa benim işime gelir açıkçası savaşçı oynadıgım için çok güzel olur :D ama onun yerine silaha eklenen büyü bozma taşında mesela metinlere karşı guclu özelligi olsa güzel olur ama zırha eklenen büyü bozma taşı olursa çok eleştiri olabilir iyi forumlar.
    • Kaç defa tartışmaya açıldı bu konu hakkında fakat herkes kendi karakterini düşündüğü için yönetim herkesi memnun edemez. Karabüyü damageleri gayet normaldi. Şamanda her sunucuda olduğu gibi damage atıyor. Gidipte 1-99 1-105 loncalık sunucular gibi sadece karabüyü ve şamanlar yapılan savaşlar beklemeyin.
      İyi oyunlar.
    • iyide arkadaşlar yok damage atamıyouz diyosunuz 1-99 bir server gidipte betalı serverler ile akıştırmayın saman ve sura ağarlıklı lonca savaşları dönen bi tarz sever değil burası sadece iyileştirme yapılabilir onun dışında okçuda fazla oynanmıyor ve dile gelmiyor bakacak olursak...

Saygılarımla..
      İyi Forumlar...

[i]SOLO & DaggeR[/i]