Tavsiyeler

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• METİN 2 T.C nın tüm sezonlarında oynayan biri olarak kendi gözlem ve analizlerim sonucu nacizane tavsiyelerim.

1. Öncelikle oyunun zorluğu iyi
      ayarlanmalı ne kolay olup 1 ayda herkes aynı itemi dizebilsin nede bunu oynucagıma Tr oynarım diyenlerin olmaması lazım.

2. Normal şartlarda kasılması zor olan karakterlerden olan şaman ve ninjaların yüksek level olanları çok nadir ve değerli olmalı yani heryerde yüksek lewel şaman ninja görmemeliyiz. (Bir okçu veya şaman kasmanın ne demek olduğunu tr de +90 a kasanlar bilir )

3. Oyunun en başında ilk girdiğimizde ki izlenim oyun için çok önemli oyuncular burada çok zorluk çekmemeli ki hemen oyun sonu yapmasınlar, en başta verilen itemlerin (1 levellik) efsunları hazır başlanmalı veya kadim efsun 30 level altı itemler için sadece olmalı.

4. Metinlerden normal efsun düşmeli oranı iyi ayarlanmalı.

5. Cevherler hazır olmamalı cevhercilik de piyasa da olmalı çok zor olmadan tabi ki.

6. Ejderha Tanrı tılsımları metinlerden düşmeli çok zor olmadan öldürmeden.

7. Şebnemler süre ve oranları çok düşük olanlar kaldırılmalı sadece 2 oran ve süre olmalı ki insanları bezdirmesin.

8. Grup kasılma kesinlikle olmamalı (yüksek level çarların değeri olmalı)

9. Tanıtım ve reklamlar çok iyi ve iddialı yapılmalı çünkü oyunun ilk günü 20k ile açılsa bile 1 ay sonra o sayıda dalgalanmalar olması server in sonunu getirebilir. (Bu konuda ödülü turnuvalar sadece lonca değil bireysel ws turnuvaları ve youtuber ların oyun hakkında iyi reklamları oldukça önemli olucaktır çünkü youtube da iki Mt2 videosu izleyip gaza gelmemek elde değil zaten :) .
    • 30 lvl altına kadim efsunla sacece kasılmalık efsunlar getirilebilmeli
      Siz akıllıysanız ben deliyim. Eğer dünya buysa, ben bu dünyanın ehli değilim.