Bireysellik pc farkı yaratan unsurlar ve pay to win

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bireysellik pc farkı yaratan unsurlar ve pay to win

Merhabalar eski tarz oyun özleyen 5-6 kişiden oluşan bir ekibimiz var kesinlikle lonca değiliz birbirimize yardımcı olan 5-6 arkadaşız ve sezonluk ve para kazanma odaklı olan itemiciye çalışılan serverlerden bıktık bu yüzden buraya bir konu açmaya karar verdim

oyunda sürgüne kuleye bota çar bırakayım yang,bk,ruh taşı vs vs farmlasın gibi bir saçmalık söz konusu bile olmaması gerekiyor
      oyun başlangıcında verilen itemler sonradan çarın dmage ve savunmasını bi hayli düşürdüğü için bu tarz eylemlerin oyunculara sürekli yeni çarlar açtırp sürekli kule sürgün vb haritalara çar koymalarını sağlıyor buda bilgisayarı iyi olan oyunculara avantaj sağlıyor herkes için aynı şartlar söz konusu değil
      oyunu bireysel oynayan oyuncular ortak boss denilen boss'lara vurmayı bırakın yanına yaklaşması bile söz konusu değil olamıyor zaten loncalar grup oluşturup serbest açarak olayı bitiriyor
      oyunda elde edilemeyen herhangi bir şeyin nesne markette olması ve oyun açılışından kısa süre sonra nesne marketin açılması "pay to win" yani parayı veren düdüğü çalar'dan başka bir kelimeyle ifada edilemez
      herkes normal oynadığı hesabı farm hesabı oynaması ve sürgün mağarası yada herhangi bir global map'te savaşarak oyundan zevk alması mantıklı olan(benim görüşüm)
      karakterlerin dmage oranları karabüyü sura herkesin ws'de güçlü olarak bildiği karakter fakat bazı serverlerde dmageler orantılanmış ve oynanış meselesi haline getirilmiş buda oyun zevkini arttırıyor
      oyun 1 ayda herşeyin fullemesiyle bitecek bir oyun olucaksa oynamanın anlamı yok çünkü itemci için çalışacak büssürü oyuncu olacaktır böyle bi server oynanmasının anlamı olmadığını düşünüyorum

iyi çalışmalar kolay gelsin :)
    • 1.oyun başında başlangıç itemleriyle başlarsın efsunsuz senin oynadığın diger svler gibi canavarli item verilmez.
      2.kulede item drobu kapali
      3. Nesne markette oyundan elde edemeyeceğin 2 item satılır pet maske onlarında oyun içi ticareti açık zaten rahatlikla alabiliyorsun.senin oynadığın svler gibi zehir celik satilmaz oyundan kendin elde edersin.yani anlayacağın Tc de verdiğin emek kadar gelisirsin