TWİTCH/Dlive PARTNERLERİNE VERİLEN EPİN TİCARETE KAPANMASI

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• TWİTCH/Dlive PARTNERLERİNE VERİLEN EPİN TİCARETE KAPANMASI

Twtich/Dlive partnerlerine verilecek olan epin ticarete kapanması taraftarıyım bu konuda zamanında Aeldra serverinde partnerlik yaptığım zamanlarda bana verilen haftalık epin hiçbir şekilde ticareti mümkün olmuyordu.
      Örneğin 1 adet cor draconisten çıkan 1 adet işlenmemiş yakutu oyun içi elde edilen normal yakutla bile üstte attığımızda üste geçen yakutun ticareti kapanıyordu. (cor draconisi örnek olarak verdim)
      Epin piyasaya partnerler tarafından düşmemesi ve partnerlere verilen epin kötüye kullanıp İTEMAL sitesi üzerinden nakite çevrilmesinin önüne geçer.
      Bir çok serverde partner olarak bulundum ve %90 oranlıkla bunlar global ve yüksek oyuncu sayısına sahip serverlerdi benim şahsi ve yayıncı partner arkadaşlarımın da düşüncesi partner epinin ticarete tamamen kapalı olması tarafında.
      Yayıncıya verilen epin gerçek paraya çevrilmesindense partner yayıncı tarafından kullanılıp servere ve izleyenlerine içerik oluşturmasının gerekli olduğunu düşünüyorum ve böyle bir fikir öneriyorum sizlere.

The post was edited 1 time, last by RmiEmir ().

• Yayıncıya verilen epin gerçek paraya çevrilmesindense partner yayıncı tarafından kullanılıp servere ve izleyenlerine içerik oluşturması için kullanması gerekli olmasını düşünüyorum ve böyle bir fikir öneriyorum sizlere.

• Bu konuda sana bir partner olarak kesinlikle katılıyorum :=)