GRUP BUGU OLMAMALI

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• GRUP BUGU OLMAMALI

Biliyorsunuz ki grup bugu ile kasılmak bir oyuncu yerine birden çok oyuncuya aynı exp i vermektedir ve bazı grup arkadaşları dönüşümlü olarak değişerek daha hızlı kasmaktadır benim fikrimce grup bug u oyunda level kasmayı kolaylaştırıyor yani bir adam 75 e char kasarken daha hızlı olmuş oluyor ama grup bug u olmassa o zaman oyunda rekabet daha da artacak ve sadece kendi karakterini kasmaya emek veren insanlar önde olacak böylece gece charı gruba bıraktım sabah 75 gibi şeyler olmayacak
    • [QA-CPT]CorpeX wrote:

solokemal wrote:

Bugünkü Deneme sürümünde nasıl olacak acaba ?

Saygılarımla..

İyi Forumlar...

[i][i]SOLO & DaggeR[/i]
      deneme sürümünde bilindiği gibi başlayacak. İlerleyen günlerde çeki düzen vereceğiz oyuncuların geri dönüşleriyle

Teşekkür Ederim ilgi alaka ve bilgilendirme için :)

Saygılarımla..
      İyi Forumlar...

[i][i]SOLO & DaggeR[/i][/i]
    • Grup bugu olmazsa kimse level kasamaz bu kadar basit en iyi odalar belli zaten 5000 tane oyuncu 6 chye nasıl sığabilir.Metine bile 10 kisinin daldığı bir oyundan bahsediyoruz.İtem olmadan levelin anlamı kalmıyor level herşey değil yani...
    • EVET YA GRUP BUGU OLMASIN KPSS GİRECEKLER BU OYUNU OYNAMA FIRSATI BULAMASIN , ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRECEKLER , VİZESİ FİNALİ OLANLAR VEYA İŞİ GÜCÜ OLUP AKŞAMINI OYUNDA DEĞERLENDİRMEK İSTEYENLER OYNAMASIN NE GÜZEL DÜŞÜNÜYORSUNUZ. BUNU METEOR VEYA ÖTÜKEN SERVERİN DE YAPTILAR 1 AY GEÇMEDEN GRUP BUGUNU GETİRMEK ZORUNDA KALDILAR. OYUNLAR LVL KASAMADI ONLİNE AZALMAYA BAŞLAMIŞTI GERİ GETİRDİLER. GRUP BUGU OLDUĞU ZAMAN OYNAMAYACAK ADAM YOK AMA GRUP BUGU OLMADIĞI ZAMAN OYNAMAYACAK ADAM ÇOK FAZLA. ŞUAN BİLE BENİM 20 KİŞİLİK ÇEVREMDE SORDUKLARI TEK ŞEY GRUP KASILMA VAR MI ONA GÖRE OYNAYACAĞIZ ? GRUP KASILMA OLMADIĞI TAKDİRDE MESELA 5K ADAM OYNAYACAKSA 2K ONLİNE KAYBEDER. GRUP KASILMA VE KADİM TC NİN EN ÖNEMLİ ETKENLERİDİR KESİNLİKLE KALDIRILMAMALI