HİLEYE KARŞI ÇÖZÜM

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• HİLEYE KARŞI ÇÖZÜM

Her metin 2 serverinde olduğu gibi bazı kişiler haksız kazanç elde etmek amacı ile hile kullanacaktır , bence bu konuya bir çözüm olarak bir sistem geliştirilmeli mesela ne olabilir? Bir sayfa açarak hile kullanan kişileri videoya alan her oyuncuya küçük bir ödül ve derece olarak isminin yanında bir tag verilebilir ve böylece hem hile kullananların hesabı İP Ban ile kapanır ve oyunda ödül neticesinde oyuncular bu işi yapmak için daha istekli olabilir şahsen bir veya birçok haksız kazanç elde eden kişiler kendi emeği ile gelişen oyunculara büyük bir haksızlık yapıyor . Sevgili arkadaşlarım sizin de fikirlerinizi merak ediyorum. Bizler birer oyuncu olarak Rekabetin eşit ve emeğinin çok olan kişilerin karşılığını alması ile daha ne gibi şeyler yapılmalı. Bana kalırsa oyunu oynadığımda başka oyunculardan bir kişinin bile haksız kazanç elde ettiğini gördüğümde oyundan soğumama sebep oluyor. Sizin görüşleriniz neler bence yorumda belirterek bunlara karşı bir çözüm bulabiliriz ve yöneticiler de gereğini yapabilir. :!: :!: :?: :?:
    • Bugün açılan başka bir postta da dile getirmiştim galiba "Balık ve Metin2 Botu" adlı adminler tarafından açılan bir posttu.
      Oyun içerisinden "AVCI" olarak adlandırılan kod yetkisi vb. yetkileri olmayan kişiler ekibe alınabilir ve bu kişiler video çekerek ya da ticket sistemi ile bir üst admine bildirebilir. Ödül olarak ise oyun içerisinde EP verilebilir ayrıyetten nicklerinin ustüne bir TAG ya da kostüm verilerek teşvik artırılabilir. :)

Saygılarımla..
      İyi Forumlar...

[i][i]SOLO & DaggeR[/i][/i]