İLK İZLENİMLER

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• İLK İZLENİMLER

Öncelikle İyi Günler,
      Bazı değinmek istediğim noktalar var;
      1) Eski tarz bir yapıya sahip olacaksa kostümler çok abartı kaçmış daha çok 1-120 / 1-105 server kostümleri daha sade kostümler kalmalı

2) Grup Bugu bence olmalı çünkü hazır ıtemlerle pet yuzuk full iken bile exp bu kadar zor gelıyorsa onlıne çok olacağı bir serverde tek kasmak zaten sıkıntı olacaktır çünkü illa gittiğin mapde birileri ks atacakdır.

3) Beceri Kitapları çok fazla exp istiyor okurken (düşük levelde denediğimiz için belki öyledir)

4) Kesinlikle ve kesinlikle envanter görünümü değişmeli eski tarzda görünüm daha iyi göz alışkanlığı sonuçta :) 1-2-3-4 envanterler yukarıdan olmalı ve K tuşuna envanter gelmelı direk envantere entegre olmamalı

5) Belki şansa bağlıdır ama 1000 tane kadim efsunla 5/5 full oran ws lik item gelmedi deneme sonucu yapılmış bir yorumdur.
      (Gelen Efsun : max.HP 1500 / Kılıç,Bıçak,Çiftel,Ok 15) serverda kadim efsunun elde edılme oranı nasıl olacak ona göre bir fikir olsun bu deneme sizlere

Gözlemlere Yorumlara Fikirlere Devam Edeceğim

Saygılarımla..
      İyi Forumlar...

SOLOTURK

• solokemal wrote:

Öncelikle İyi Günler,
      Bazı değinmek istediğim noktalar var;
      1) Eski tarz bir yapıya sahip olacaksa kostümler çok abartı kaçmış daha çok 1-120 / 1-105 server kostümleri daha sade kostümler kalmalı

2) Grup Bugu bence olmalı çünkü hazır ıtemlerle pet yuzuk full iken bile exp bu kadar zor gelıyorsa onlıne çok olacağı bir serverde tek kasmak zaten sıkıntı olacaktır çünkü illa gittiğin mapde birileri ks atacakdır.

3) Beceri Kitapları çok fazla exp istiyor okurken (düşük levelde denediğimiz için belki öyledir)

4) Kesinlikle ve kesinlikle envanter görünümü değişmeli eski tarzda görünüm daha iyi göz alışkanlığı sonuçta :) 1-2-3-4 envanterler yukarıdan olmalı ve K tuşuna envanter gelmelı direk envantere entegre olmamalı

5) Belki şansa bağlıdır ama 1000 tane kadim efsunla 5/5 full oran ws lik item gelmedi deneme sonucu yapılmış bir yorumdur.
      (Gelen Efsun : max.HP 1500 / Kılıç,Bıçak,Çiftel,Ok 15) serverda kadim efsunun elde edılme oranı nasıl olacak ona göre bir fikir olsun bu deneme sizlere

Gözlemlere Yorumlara Fikirlere Devam Edeceğim

Saygılarımla..

İyi Forumlar...

SOLOTURK

İyi Günler dilerim 1-2 ekleme daha yapacağım ;

1) İteme + basınca alttan yazı yazmasın tilt oldum :)

2) Şamanlar çan ile başlasın yelpaze delirtiyor adamı :)

3) Dün farketdim Ok Çantası bence olmamalı evet bir kolaylık ama Old School tarzı 2010 özlemi diyorsak olmamalı

4) Büyü Bozma Taşları da buna dahil önceki postlarımda olabilir demiştim lakin olmaması gerektiği kanaatindeyim :)

5) Zırhlara TR nin ilk zamanlarındaki o pasparlak görünüm gelebilir

6) BOT Savar gayet iyi olmuş sayılar okunaklı ama cidden çok fazla çıkıyor

7) Oyuna başlarken kenarda Başlangıç Rehberi olmalı mesela pelerın x tusunda vb. gibi

Saygılarımla..

İyi Forumlar...

SOLOTURK

The post was edited 1 time, last by solokemal ().

• Katılıyorum, Kemalim ilk paylaşım attığın 4 numaralı tavsiyeni dün akşam yetkili arkadaşla konuşmuştum seçeneklere TR Official tema getireceklerini, oyuncuların göz zevkine göre değiştireceklerini belirtti. Diğer tavsiyelerin zaten göz önünde bulundurulmalı diye düşünüyorum. Herkese iyi forumlar..

• TheCavrise wrote:

Katılıyorum, Kemalim ilk paylaşım attığın 4 numaralı tavsiyeni dün akşam yetkili arkadaşla konuşmuştum seçeneklere TR Official tema getireceklerini, oyuncuların göz zevkine göre değiştireceklerini belirtti. Diğer tavsiyelerin zaten göz önünde bulundurulmalı diye düşünüyorum. Herkese iyi forumlar..

Teşekkür Ederim Canım Kardeşim :)

Zihinselini izlemek keyif verici burada nice vs lerini izlemeye :)

Saygılarımla..
      İyi Forumlar...

SOLOTURK[/b]
    • solokemal wrote:

TheCavrise wrote:

Katılıyorum, Kemalim ilk paylaşım attığın 4 numaralı tavsiyeni dün akşam yetkili arkadaşla konuşmuştum seçeneklere TR Official tema getireceklerini, oyuncuların göz zevkine göre değiştireceklerini belirtti. Diğer tavsiyelerin zaten göz önünde bulundurulmalı diye düşünüyorum. Herkese iyi forumlar..
      Teşekkür Ederim Canım Kardeşim :)

Zihinselini izlemek keyif verici burada nice vs lerini izlemeye :)

Saygılarımla..

İyi Forumlar...

SOLOTURK[/b]

İnşallah kardeşim, Teşekkür ederim seninde ninja oynamanı izlemek büyük bir keyif veriyor :thumbup: