BETA DENEME ÖNERİLER

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• BETA DENEME ÖNERİLER

ÖNCELİKLE HERKESE İYİ FORUMLAR , TC EKİBİNE VE OYUNCULARA BAŞARILAR DİLERİM
      OYUNU DENEME FIRSATI BULDUĞUMDA BANA O ESKİ TADI VERDİ GÜZEL BİR OYUN BİZİ BEKLİYOR AMA BAZI ŞEYLERİN DÜZELTİLMESİNİ ÖNERİYORUM

- ÖNCELİKLE 6. SKİLLERİN KALKMASI GEREKTİĞİNİ OYUNUN DÜZENİNİ BOZACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.
      - ŞAMAN EJDERHA KÜKREME SKİLİNİN HEDEF ALARAK ATILMASI İYİ OLMAMIŞ DÜZELTİLMESİ FAYDALI OLACAKTIR.
      - KADİM EFSUN ORANI BANA NORMAL GELDİ BÖYLE DEVAM
      - KADİM KÜRE'DE BİRAZ İYİLEŞTİRME YAPILABİLİR.
      - KADİM KÜRE VE ASLAN SERTİFAKASI BOSSLAR HARİCİ , HERHANGİ BİR ETKİNLİKLE ELDE EDİLMEMELİ.
      - SON SV DE YAPILAN BİNEK ETKİNLİKLERİNDE HERKES SERTİFİKA DEPOLUYORDU VE OYUNUN PİYASISINA DİREK OLUMSUZ ETKİ YARATMIŞTI. YENİDEN BU HATAYA DÜŞÜLMEMELİ.
      - İLK SV DE OLDUĞU GİBİ GRUP BUGU DEVAM ETMELİ. GRUP BUGU OLMADIĞI ZAMAN OYNAYAMACAK ÇOK FAZLA OYUNCU VAR. DÜŞÜK BİR KESİM İSTEMESE DE KESİNLİKLE GRUP KASILMA VE KADİM EFSUN TC Yİ TC YAPAN ETMENDİR.
      - ENVANTER SİSTEMİNİ İYİ DÜŞÜNMÜŞSÜNÜZ AMA SIKINTI YARATIYOR. K TUŞUNA AYRI BİR ENVANTER YARATIP DAHA DA BASİTLEŞTİRİLEBİLİR.
      - EN YAKIN IŞINLAYICI EKLENMELİ
      - BÜYÜ BOZMA TAŞLARI KALDIRILMALI.
      - 30-75 SİLAHLARINA EFSUN ATARKEN KAYMA OLUYOR SABİT BASILAMIYOR O DÜZENLENMELİ
      - SV AÇILDIĞI ZAMAN KAÇ CH OLACAĞI HAKKINDA FİKRİM YOK AMA EN AZ 6 CH OLMALI.
      - CH1 1.KÖY DE PAZAR SINIRLAMASI VE MESAFE SINIRLAMASI GEREKİYOR. OYUNUN YOĞUN OLACAĞINI DÜŞÜNÜRSEK İÇ İÇE KALABALIK PAZARLAR SIKINTI YARATABİLİR.
      - EN ÇOK TUTAN VE HERKESİN ZEVK ALDIĞI ESKİ TC ONA YAKIN BİR OYUN İSTİYORUZ. ÖTÜKEN VE METEOR TUTMADI OYUNCULAR ÇABUK SIKILDI BIRAKMIŞLARDI. BU HATAYA TEKRAR DÜŞMEMENİZİ ÜMİT EDİYORUM.
      - İYİ FORUMLAR , İYİ OYUNLAR TC EKİBİ VE OYUNCULAR BAŞARILAR